Yritys

Robert Jakobsson

Robert Jakobsson

Toimitusjohtaja Standby Group

Puhelin: +46 761 01 33 03

robert.jakobsson@standby.eu
Daniel Tibell

Daniel Tibell

Markkinointi & Myyntipäällikkö

Puhelin: +46 520 50 94 83

Matkapuhelin: +46 730 94 43 00

daniel.tibell@standby.eu
Glenn Thomsen

Glenn Thomsen

Account Manager

Puhelin: +46 520 49 44 44

Matkapuhelin: +46 708 83 93 60

glenn.thomsen@standby.eu
Marcus Andersson

Marcus Andersson

Account Manager

Puhelin: +46 520 49 44 41

Matkapuhelin: +46 707 12 50 99

marcus.andersson@standby.eu
Christian Cardemyr

Christian Cardemyr

Account Manager

Puhelin: +46 520 49 44 55

Matkapuhelin: +46 709 39 91 07

christian.cardemyr@standby.eu
Tommy Andersson

Tommy Andersson

Account Manager

Puhelin: +46 520 21 14 96

Matkapuhelin: +46 730 30 25 00

tommy.andersson@standby.eu
Martin Länje Temmes

Martin Länje Temmes

Markkinointikoordinaattori

Puhelin: +46 520 49 44 48

Matkapuhelin: +46 709 28 38 72

martin.temmes@standby.eu
Daniel Thunblad

Daniel Thunblad

After Market & Support

Puhelin: +46 520 50 94 80

Matkapuhelin: +46 720 50 70 67

daniel.thunblad@standby.eu
Josefine Olsson

Josefine Olsson

Order & Sales Support

Puhelin: +46 520 50 94 85

josefine.olsson@standby.eu
Sami Oinonen

Sami Oinonen

Key account manager, Suomi ja Baltia

Puhelin: +358 201 55 84 11

Matkapuhelin: +358 405 60 6677

sami.oinonen@standby.eu
Mika Paavola

Mika Paavola

Account manager, Suomi ja Baltia

Puhelin: 0201 558 411

Matkapuhelin: 040 507 7033

mika.paavola@standby.eu
Mattias Wik

Mattias Wik

Laatupäällikkö

Puhelin: +46 520 49 44 50

mattias.wik@standby.eu
Titti Kulcar

Titti Kulcar

Ostaja

Puhelin: +46 520 49 44 46

titti.kulcar@standby.eu
Anna Vägermark

Anna Vägermark

Ostaja

Puhelin: +46 520 49 44 52

anna.vagermark@standby.eu
Roger Johansson

Roger Johansson

Tuotekehityspäällikkö

Puhelin: +46 520 50 94 84

Matkapuhelin: +46 762 23 56 06

roger.johansson@standby.eu
Janne Ericsson

Janne Ericsson

Tuotantopäällikkö

Puhelin: +46 520 49 44 43

janne.ericsson@standby.eu
Stefan Lööv

Stefan Lööv

Tuotantoteknikko

Puhelin: +46 520 49 44 45

stefan.loov@standby.eu
Jörgen van den Berg

Jörgen van den Berg

Logistiikka

Puhelin: +46 520 49 44 54

jorgen.vandenberg@standby.eu
Malin Lundqvist

Malin Lundqvist

Taloushallinto

Puhelin: +46 520 49 44 58

malin.lundqvist@standby.eu