Företaget

Robert Jakobsson

Robert Jakobsson

VD Standby Group

Telefon: 0761 01 33 03

robert.jakobsson@standby.eu
Daniel Tibell

Daniel Tibell

Sälj- och Marknadschef

Telefon: 0520 50 94 83

Mobil: 0730 94 43 00

daniel.tibell@standby.eu
Glenn Thomsen

Glenn Thomsen

Account Manager

Telefon: 0520 49 44 44

Mobil: 0708 83 93 60

glenn.thomsen@standby.eu
Marcus Andersson

Marcus Andersson

Account Manager

Telefon: 0520 49 44 41

Mobil: 0707 12 50 99

marcus.andersson@standby.eu
Christian Cardemyr

Christian Cardemyr

Account Manager

Telefon: 0520 49 44 55

Mobil: 0709 39 91 07

christian.cardemyr@standby.eu
Tommy Andersson

Tommy Andersson

Account Manager

Telefon: 0520 21 14 96

Mobil: 0730 30 25 00

tommy.andersson@standby.eu
Martin Länje Temmes

Martin Länje Temmes

Marknadskoordinator

Telefon: 0520 49 44 48

Mobil: 0709 28 38 72

martin.temmes@standby.eu
Daniel Thunblad

Daniel Thunblad

Eftermarknad & Support

Telefon: 0520 50 94 80

Mobil: 0720 50 70 67

daniel.thunblad@standby.eu
Josefine Olsson

Josefine Olsson

Order och Säljsupport

Telefon: 0520 50 94 85

josefine.olsson@standby.eu
Sami Oinonen

Sami Oinonen

Key Account manager, Finland, Baltic

Telefon: +358 201 55 84 11

Mobil: +358 405 60 6677

sami.oinonen@standby.eu
Mika Paavola

Mika Paavola

Account manager, Finland, Baltic

Telefon: +358 201 55 84 11

Mobil: +358 405 07 7033

mika.paavola@standby.eu
Mattias Wik

Mattias Wik

Kvalitetschef

Telefon: 0520 49 44 50

mattias.wik@standby.eu
Titti Kulcar

Titti Kulcar

Inköpare

Telefon: 0520 49 44 46

titti.kulcar@standby.eu
Anna Vägermark

Anna Vägermark

Inköpare

Telefon: 0520 49 44 52

anna.vagermark@standby.eu
Roger Johansson

Roger Johansson

Utvecklingschef

Telefon: 0520 50 94 84

Mobil: 0762 23 56 06

roger.johansson@standby.eu
Janne Ericsson

Janne Ericsson

Produktionschef

Telefon: 0520 49 44 43

janne.ericsson@standby.eu
Stefan Lööv

Stefan Lööv

Produktionsberedare

Telefon: 0520 49 44 45

stefan.loov@standby.eu
Jörgen van den Berg

Jörgen van den Berg

Logistik

Telefon: 0520 49 44 54

jorgen.vandenberg@standby.eu
Malin Lundqvist

Malin Lundqvist

Ekonomi och administration

Telefon: 0520 49 44 58

malin.lundqvist@standby.eu