Företaget

Robert Jakobsson

Robert Jakobsson

VD

Telefon: 0761 01 33 03

robert.jakobsson@standbygroup.se
Daniel Tibell

Daniel Tibell

Sälj- och Marknadschef

Telefon: 0520 50 94 83

Mobil: 0730 94 43 00

daniel.tibell@standbygroup.se
Glenn Thomsen

Glenn Thomsen

Account Manager

Telefon: 0520 49 44 44

Mobil: 0708 83 93 60

glenn.thomsen@standbygroup.se
Christian Cardemyr

Christian Cardemyr

Export Account Manager

Telefon: 0520 49 44 55

Mobil: 0709 39 91 07

christian.cardemyr@standbygroup.se
Marcus Andersson

Marcus Andersson

Account Manager

Telefon: 0520 49 44 41

Mobil: 0707 12 50 99

marcus.andersson@standbygroup.se
Tommy Andersson

Tommy Andersson

Account Manager

Telefon: 0520 21 14 96

Mobil: 0730 30 25 00

tommy.andersson@standbygroup.se
Sami Oinonen

Sami Oinonen

Key Account Manager, Finland och Baltikum

Mobil: +358 405 60 6677

sami.oinonen@standbygroup.fi
Jaana Niinisuo

Jaana Niinisuo

Account Manager, Finland och Baltikum

Mobil: +358 40 507 7033

jaana.niinisuo@standbygroup.fi
Martin Länje Temmes

Martin Länje Temmes

Marknadskoordinator

Telefon: 0520 49 44 48

Mobil: 0709 28 38 72

martin.temmes@standbygroup.se
Josefine Olsson

Josefine Olsson

Order och Säljsupport

Telefon: 0520 50 94 85

josefine.olsson@standbygroup.se
Mattias Wik

Mattias Wik

Kvalitets- och supportchef

Telefon: 0520 49 44 50

mattias.wik@standbygroup.se
Stefan Lööv

Stefan Lööv

Produktionsberedare

Telefon: 0520 49 44 45

stefan.loov@standbygroup.se
Daniel Thunblad

Daniel Thunblad

Eftermarknad & Support

Telefon: 0520 50 94 80

daniel.thunblad@standbygroup.se
Viktoria Boström

Viktoria Boström

Produktionsberedare

Telefon: 0520 21 14 99

viktoria.bostrom@standbygroup.se
Nils Johansson

Nils Johansson

Utvecklingschef

Telefon: 0520 21 14 97

Mobil: 070 362 20 76

nils.johansson@standbygroup.se
Helena Eriksson

Helena Eriksson

Produktions- och inköpschef

Telefon: 0520 49 44 43

Mobil: 0725 34 93 11

helena.eriksson@standbygroup.se
Titti Kulcar

Titti Kulcar

Inköpare

Telefon: 0520 49 44 46

titti.kulcar@standbygroup.se
Anna Vägermark

Anna Vägermark

Inköpare

Telefon: 0520 49 44 52

anna.vagermark@standbygroup.se
Jörgen van den Berg

Jörgen van den Berg

Logistik

Telefon: 0520 49 44 54

jorgen.vandenberg@standbygroup.se
Malin Lundqvist

Malin Lundqvist

Ekonomi-/Personalchef

Telefon: 0520 49 44 58

malin.lundqvist@standbygroup.se
Pär Vikingsson

Pär Vikingsson

Innovationschef

Telefon: 0520 49 44 51

par.vikingsson@standbygroup.se